×
(099) 06 01 999
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
  • (073) 06-01-999
info@splaudio.com.ua
0
Кошик
пустий

Наш інтернет-магазин працює без вихідних та перерв.


Ви можете оформити замовлення в будь-який зручний для вас час. Ми робимо все можливе, щоб максимально спростити процедуру доставки придбаного у нас товару. Скористайтеся зручним для вас способом доставки та максимально швидко отримайте товар, який вас цікавить.

Нижче представлені доступні у нас форми доставки товарів.

Самовивіз
Якщо вам зручніше за все самому забрати замовлені товари, ви можете це зробити, завітавши до нас за адресою:
- м. Вишневе, вул. Київська 1Б.

Важливо! Щоб забрати товар, зв'яжіться з нашим менеджером і узгодьте час, коли ви плануєте забрати товар.

Доставка по Києву кур'єром
Ми намагаємося, щоб доставка по Києву замовленого вами товару була здійснена максимально швидко. При цьому намагаємося зробити доставку простою і доступною.

Важливо! Якщо замовлення зроблене до 12:00 поточного дня, замовлений товар буде доставлений в той же день! Якщо замовлення зроблене після 12:00 поточного дня, замовлений товар буде доставлений або до вечора того ж дня, або в першій половині наступного дня (залежить від завантаженості кур'єрів).

Зверніть увагу на те, що ви можете узгодити з нашим оператором будь-який зручний для Вас час доставки з 09.00 до 19.00.

Вартість доставки по Києву складає 50 грн за замовлення. Доставка по Києву здійснюється від суми замовлення, яка перевищує 1000 грн.

Доставка по Україні «Новою Поштою» або будь-яким іншим поштовим оператором

Наш інтернет-магазин доставляє товари в будь-який регіон України за допомогою поштових операторів «Нова пошта», «САТ» і т.д. Замовлений у нас товар буде відправлений вам зручним для вас поштовим оператором. Найпопулярнішим у наших клієнтів є поштовий оператор «Нова Пошта».

Зазвичай замовлений товар приходить за вказаною адресою наступного дня, після відправки. Ми висилаємо № ТТН, який допоможе вам відстежити в будь-який момент розташування вашого замовлення. Вартість доставки оплачує покупець при отриманні вантажу.

Схема надсилання та отримання товару наступна:

Якщо вам потрібна додаткова консультація щодо доставки замовлених у нас товарів, зверніться до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті, і ми надамо вам всю необхідну інформацію.

Доставка по Україні за допомогою кур'єрських служб здійснюється за рахунок покупця і за тарифами перевізника.